evden eve nakliyat

0212 880 4449

0554 968 2960

Ücretsiz Ekspertiz

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ücretsiz Ekspertiz

Firmamızın idari konularından yetkili ekibi evinize ve işyerinize gelerek eşyalarınızın tespiti yaparak, taşıma maliyetlerini ortaya çıkarır. Size sunduğu teklif ile anlaşma sağlaması halinde sözleşme imzalayarak nakliyat hizmetinin tarih ve saatini belirler. Ardından belirlenen zamanda taşıma hizmetiniz nakliye ekibimiz tarafından yapılarak eşyanız yeni adresinize taşınır.

Evden eve nakliyat konusunda ekspertiz büyük önem taşımaktadır. Eşyalarınızın doğru tespiti, doğru fiyatlandırma ve doğru zamanlama eksprtiz hizmeti ile sağlanmaktadır.

Evinize gelen ekibimiz eşya karışıklığı uzaklık ve zaman ile iligli detayları ve randevu müsaitlik durumunu size bildirerek doğru zamanı belirler. Evinizin sorunsuz ve güvenli bir zamanda taşınmasını sağlar. Evden eve nakliyat hizmetlerinizi bize sorarak öğrenebilirisniz.

Evden eve nakliyat ile ilgili fiyat teklifi almak için bize ulaşın.

HEM UYGUN FİYATLI HEM DE GÜVENİLİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Birgül Nakliyat olarak hem uygun fiyatlı hem de güvenilir nakliyat hizmeti sunmanın gururunu yaşıyoruz. Firmamız nakliyat konusundaki endişelerinizi tamamen ortadan kaldırmak için çalışıyor. Aklınıza takılan merak ettiğiniz çözüm bulmak istediğiniz tüm sorunlarda iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kullandığımız yüksek teknolojili araç ve asansörlerimiz ile de eşyalarınızın zarar görmeden kolay ve hızlı biçimde taşınmasını sağlıyoruz.

Birgül Evden Eve Nakliyat © 2017
Sitedeki içerik ve görsellerin izinsiz kopyalanması yasaktır.