evden eve nakliyat

0212 880 4449

0554 968 2960

HİZMETLERİMİZ

Size özel sunduğumuz hizmetlere göz atabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Birgül Nakliyat olarak ana hizmet alanımızı "Evden Eve Nakliyat" oluşturuyor. İşinde uzman kadromuz ile evinizin tüm eşyalarını demonte-monte ederek taşıyoruz. Taşıma kullandığımız araçlarımız ve asansörlerimiz teknolojik olarak tüm katlara ve lokasyonlara cevap verebilecek şekilde. Sahip olduğumuz tecrübe ile yılların birikimiyle nakliyat hizmetleri sunuyoruz.

Firmamız bünyesinde oluşturduğumuz kalifiye ekip ile evinizin eşyalarının sorunsuz bir biçimde taşınmasını ve zarar görmeden nakledilmesini sağlıyoruz. Yeni yuvanıza taşınırken elbette bazı isteklerin olacaktır. Bu isteklerinizin başında elbette eşyalarınızın zarar görmeden taşınması gelmektedir. Biz de tam bu noktada sorunsuz bir taşınma yaşamanız için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

İlk olarak evinizi gelerek ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınız hakkında bilgi sahibi olup maliyet, taşınma süresi ve sözleşme gibi şartları tamamlıyoruz. Ardından belirlediğimiz tarihte adresinize gelerek eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Nakliyeciliğin en önemli detaylarından birisi de eşyanızın sorunsuz bir biçimde taşınmasıdır. Birgül Nakliyat olarak eşyalarınızın sorunsuz bir biçimde taşınması için elimizden geleni yapmaya hazırız. Yüksek teknolojiye sahip teleskopik asansörümüz ile eşyalarınızın camdan direkt hızlıca araçlarımıza taşınmasını sağlıyoruz. Hem zamandan tasarruf ediyor, hem de büyük hevesler ile satın aldığınız eşyalarınızın zarar görmesini engelliyoruz.

Asansörlerimiz mekanizmaları sayesinde en yüksek katlardaki eşyalarınızı bile sorunsuzca yükselere alıyor, üzerinde bulunan düzlem ile zarar görmeden aşağıya indiriyor. Bu sayede hem zamandan tasarruf ediyor hem de kaliteli hizmet sunuyoruz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü, Marmaris olmak üzere Türkiye'nin iki noktasında yer alan ofisimiz ile tüm Türkiye'nin nakliyat hizmetlerini başarıyla karşılıyoruz. Şehirlerarası nakliyat konusunda hangi ilde veya hangi ilçede iseniz lütfen bizimle iletişime geçip evden eve nakliyat hizmetlerimiz konusunda destek alın. 

İstanbul'dan tüm Anadolu illeri olmak üzere eşyanızı kendi araçlarımıza yüklüyor, eşyalarınızı özel sarma malzemeleri sarıyor, ardından hangi şehre istersen taşıyoruz. Şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda işinde uzman şöförler ile Türkiye'nin her yerine kamyonlarımızı sürüyoruz.

+.

Paketleme Montaj Taşıma ve Depolama

Paketleme ;
Ürünlerinizi nakliye sektöründeki en iyi sarma ve paketleme malzemeleri ile paketliyoruz. Eşyalarınızın bu sayede sorunsuzca hiç bir hasar almadan taşınmasını sağlıyoruz. Değerli beyaz eşyalarınızı, koltuk ve mobilyalarınızı sararak çizilme, ezilmelere karşı koruyoruz.

Montaj ;
Mobilya montajı konusunda deneyimli mobilya ustamız ile mobilyalarınızı demonte ediyor, taşındığınız yeni yuvanızda montajını gerçekleştiriyoruz. Ekibimizin gerekli ambalajlama ve paketlemeye yaparak yeni evinize götürülen eşyalarınız, mobilya ustamız tarafımızdan montaj yapılarak sağlam şekilde size teslim edilmektedir.

Taşıma ;
Yaptığımız tüm evden eve nakliyat hizmetlerimizde gerekli sayıda eleman ile eşyanızı taşıyoruz. Taşıma konusunda sektörümüzdeki bütün firmalardan ayrı olarak nezaket ve özeni gösteriyoruz. 

Depolama ;
Evden eve nakliyat depolama hakkında firmamızın iletişim numaralarından firmamız ile iletişime geçerek operasyon merkezimizden depo alanı müsaitlik durumu öğrenebilirsiniz. Depolama konusunda ofisiniz ve evinizi belirleden gün ve saatler mukabilinde depolama yapabilirsiniz. Depolama alanında bekleyen eşyalarınız güvenilir ortamda CCTV kameralar ile izlenmektedir. Güvenlik ve gerekli önlemler alınarak eşyalarınız belirlediğiniz süre sarfında hi,ç bir hasar görmeden depolanmaktadır.

HEM UYGUN FİYATLI HEM DE GÜVENİLİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Birgül Nakliyat olarak hem uygun fiyatlı hem de güvenilir nakliyat hizmeti sunmanın gururunu yaşıyoruz. Firmamız nakliyat konusundaki endişelerinizi tamamen ortadan kaldırmak için çalışıyor. Aklınıza takılan merak ettiğiniz çözüm bulmak istediğiniz tüm sorunlarda iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kullandığımız yüksek teknolojili araç ve asansörlerimiz ile de eşyalarınızın zarar görmeden kolay ve hızlı biçimde taşınmasını sağlıyoruz.

Birgül Evden Eve Nakliyat © 2017
Sitedeki içerik ve görsellerin izinsiz kopyalanması yasaktır.